Techniczna Obsługa Przemysłu
Spożywczego, Chemicznego i Farmaceutycznego

Aktualności

kwiecień 2022

IP

 

luty 2022

IP

 

grudzień 2021

IP

 

wrzesień 2021

IP

 

Zapraszamy również do zakładki -> PRACA

 

grudzień 2020

Życzenia Świateczne

 

sierpien 2020

Podziękowanie

 

lipiec 2020

B&W#Gaszyn Challenge

 

kwiecień 2020

 

GEA

 

marzec 2020

 

IP

Więcej informacji pod nr telefonu: +48 606 802 299

Zapraszamy również do zakładki -> PRACA

 

05.03.2020r. Udział w Śniadaniu Biznesowym „Klubu Biznesu Miedzi Legnica”

legnica

legnica

legnica

legnica

legnica

legnica

 

IP

 

grudzień 2019

 

GEA

 

sierpień 2019

 

GEA

 

czerwiec 2019

 

19. Sympozjum GEA - Mielno 2019 za nami.

GEA

 

GEA

 

GEA

 

GEA

 

kwiecień 2019

 

K2

 

marzec 2019

 

K2

 

sierpień 2018

 

DOŁĄCZ DO NAS

i zostań

 

- Inżynierem Projektu

- Spawaczem

- Monterem / Szlifierzem

- Monterem / Izolerem

 

 

Więcej informacji w zakładce PRACA.

 

 

kwiecień 2018

 

 

K2

 

marzec 2018

 

dz1

 

 

marzec 2018

 

 

 

PRACA DLA CIEBIE !

 

Więcej szczegółów w zakładce PRACA.

 

 

 

styczeń 2018

 

 

Robert Turczyński

 

nasz kolega i współpracownik

nie żyje

 

 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi i współpracownika Roberta Turczyńskiego.

 

 

Był to człowiek życzliwy i zawsze pomocny dla swoich kolegów oraz współpracowników. W Sposób profesjonalny i sumienny podchodził do wykonywania powierzonych obowiązków.

 

W imieniu Zarządu i Pracowników B&W pragniemy złożyć rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia.

 

Robercie będzie nam Ciebie brakowało, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 25 stycznia br. w Kościele Św. Jadwigi Wrocław-Leśnica, ul. Wolska 6 o godz. 13.30, natomiast urna z prochami zostanie złożona na Cmentarzu Filialnym Parafii Św. Jadwigi w Marszowicach.

 

 

grudzień 2017

 

krt

 

czerwiec 2017

 

sem_1

 

Mielno, 07-09.06.2017r.


W tych dniach po raz kolejny wzięliśmy udział w 17. Seminarium GEA Flow Components poświęconym „Aseptycznym instalacjom produkcyjnym”. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, a prelegenci w sposób profesjonalny i rzeczowy zaprezentowali swoje panele.

 

 

sem_4

 

sem_2

 

sem_3

 

kwiecień 2017

 

W2017

marzec 2017

 

kbs1

 

Łódź, 23-24.03.2017r.

W tych dniach wzięliśmy udział w Konferencji branży spożywczej organizowanej przez firmę SIEMENS oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców. Konferencja składała się z czterech bloków tematycznych: efektywność energetyczna, audyt automatyzacji przedsiębiorstw, bezpieczeństwo żywności oraz bezpieczeństwo zakładów produkcyjnych.

Konferencji towarzyszyła wspaniała atmosfera, a prelegenci w sposób jasny i rzeczowy przedstawili swoje panele, które poszerzyły naszą dotychczasową wiedzę.

 

 

kbs2

 

 styczeń 2017

 

 nr2

 

grudzień 2016

 

ks1

 

wrzesień 2016

 

optif1

 

Karpacz 23.09.2016. Nasi pracownicy tym razem pogłębiają swoją wiedzę z zakresu techniki pomp i zaworów w liniach procesowych. Mimo dużego już doświadczenia na tym polu, uczestnicy szkolenia poznali alternatywne rozwiązania dla standardowych problemów, które niewątpliwie wykorzystają w swojej pracy. Szkoleniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, natomiast jego ukoronowaniem było otrzymanie certyfikatów.

 

opti2

 

opti3

 

opti4

 

opti5

 

opti6

 

opti7

 

opti8

 

wrzesień 2016

 

POZ1

 

Ciągle się szkolimy w zakresie bezpieczeństwa, czego przykładem jest szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej jakie się odbyło 16 września 2016r. na terenie naszego oddziału: Produkcja zbiorników, mieszalników. Nasi pracownicy zostali zapoznani od strony teoretycznej z ogólnymi zasadami przestrzegania przepisów ppoż, natomiast od strony praktycznej wzięli udział w pokazie użycia i zastosowania gaśnic oraz zapoznali się zasadami użycia hydrantu.

 

poz2

 

poz3

 

poz4

 

poz5

 

poz6

 

poz7

 

poz8

 

poz9

 

poz10

 

poz11

 

 

sierpień 2016

 

praca1

 

lipiec 2016

 

 

zb1

 

Produkcja zbiorników i mieszalników w naszej hali na ul. Towarowej 3A. Kolejne zbiorniki opuściły halę, przed nimi próba szczelności i dalsze przy nich prace.  Następne zbiorniki  czekają już w kolejce na opuszczenie hali.

 

zb2

 

zb3

 

zb4

 

zb5

 

zb6

 

zb9

 

zb7

 

zb8

 

 

 

lipiec 2016

 

3 edycja

 

Już po raz trzeci we wsi Nowice na terenie gminy Jaworzyny Śl. odbył się wyścig szosowy w jeździe indywidualnej na czas pod hasłem: Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. Organizatorem wyścigu jak w latach ubiegłych było Stowarzyszenie „NOWICE – NASZA WIEŚ” oraz B&W MKS „Karolina”.

 

W tym roku wyścig odbył się w 22 kategoriach, gdzie zawodnicy zarówno zrzeszeni w różnych klubach jak i amatorzy, licznie stawili się na metę w Nowicach. Swoją obecnością zaszczyciły te wydarzenie liczne gwiazdy ze świata kolarstwa, a przede nasz Olimpijczyk Tadeusz Mytnik.

 

Nam natomiast przypadł honor wręczania pucharów i nagród pieniężnych, których byliśmy fundatorami oraz medali i innych nagród wraz z Zastępcą Burmistrza Jaworzyny Śl. Panem Markiem Zawiszą oczywiście w obecności samego Tadeusza Mytnika.

 

Więcej zdjęć z uroczystości w zakładce WSPIERAMY SPORT.

 

 

lipiec 2016

 

ms

 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi i wieloletniego współpracownika Mirosława Szymańskiego.

 

Był to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, zawsze w sposób profesjonalny i sumienny podchodził do wykonywania powierzonych obowiązków, życzliwy i zawsze pomocny dla swoich kolegów oraz współpracowników. Z Mirosławem współpracowaliśmy od 2003 roku gdzie zrealizowaliśmy razem wiele projektów i zadań.

 

W imieniu Zarządu i Pracowników B&W pragniemy złożyć rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia.

 

Mirku będzie nam Ciebie brakowało, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercach.

 

 

czerwiec 2016

Nowice

http://www.mkskarolina.com/?p=9642

 

70

http://www.mkskarolina.com/?p=9801

 

maj 2016


praca dla Ciebie

Więcej informacji w zakładce PRACA.

 

 

kwiecień 2016


Jubileusz 70-lecia działalności MKS B&W Karolina.


B&W głównym sponsorem_7


W dniu 22 kwietnia 2016 roku MKS B&W Karolina obchodził 70. rocznicę swojego powstania. Z okazji tego wspaniałego Jubileuszu, Zarząd oraz pracownicy B&W Sp. z o.o. składają wyrazy uznania dla pracy Zarządu, trenerów, pracowników, działaczy MKS B&W Karolina oraz pragną gorąco pogratulować samym zawodnikom. Włożone przez Was serce i wysiłek owocuje zauważalnymi sukcesami, a podejmowane działania są niewątpliwym powodem do dumy dla klubu osób związanych z klubem oraz mieszkańców Jaworzyny Śl.

 

W tym szczególnym dniu składamy jeszcze raz życzenia wytrwałości i hartu ducha  w pokonywaniu codziennych trudności. Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy, talenty sportowe, hojnych darczyńców i sympatyków sportu.

 

Ze sportowym pozdrowieniem.

B&W


 

luty 2016

 

V Spotkanie Klubu Biznesu Akademii Olympic. 


23 lutego w Q Hotel Plus we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie Klubu Biznesu Akademii Olympic, w którym wzięliśmy udział. Gospodarzem spotkania był Remigiusz Jezierski, były reprezentant polski w piłce nożnej, obecnie komentator piłkarski w telewizji Canal+. Wydarzenie zgromadziło blisko czterdziestu przedsiębiorców i pracowników z różnych branż. Każdy z uczestników spotkania miał okazję zaprezentować profil działalności swojej firmy, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

 

12

 

2.7

W środku: Remigiusz Jezierski

 

Po raz kolejny NAS doceniono !


Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, czego efektem jest otrzymanie w tym roku prestiżowej statuetki „Gazela Biznesu 2015”.

Ta prestiżowa nagroda jest dla nas dużym wyróżnieniem ale i efektem konsekwentnie realizowanej polityki rozwoju naszej firmy jak również pracy naszych klientów, którym serdecznie za to dziękujemy. To właśnie dzięki ich zaufaniu oraz profesjonalizmowi naszego zespołu, składającego się z wysokiej klasy specjalistów, możemy poszczycić się wysoką pozycją na rynku.

Czujemy się zaszczyceni ale i zobowiązani do dalszego rozwoju.

 

Pierwszy z prawej: Paweł Bujak – Prezes Zarządu B&W Sp. z o.o. 

Pierwszy z prawej: Paweł Bujak – Prezes Zarządu B&W Sp. z o.o.

 

 

Gazele Biznesu 2015 Prezes i Dyrektor Handlowy

Pierwszy z prawej: Paweł Bujak – Prezes Zarządu i Mateusz Brzezicki Dyrektor Handlowy z B&W Sp. z o.o.

 

15.09.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować o zakupie urządzeń i oprogramowania do produkcji zbiorników. Zakup jest współfinansowany  ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego w ramach Priorytetu 1 „Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw”, Działanie 1.1. „Inwestycje dla przedsiębiorstw”, Schemat: 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa.Zakup ten związany jest z realizacją projektu pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii kształtowania korpusów zbiorników stosowanych w instalacjach przemysłowych''.

Zakupione urządzenia i oprogramowanie:

- walcarka do blach

- zwijarka do profili

- suwnica pomostowa 5 T

- kleszcze do wywijania obwodowego obrzeży blach

- oprogramowanie 2D firmy Autodesk

 

 

 

 

 08.08.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z zapytaniem ofertowym na zakup zwijarki do profili z dnia 24.07.2014 wyłoniono dostawcę. Wygrała firma INTE Maszyny-Technologie-Serwis z Mielca.

Wszystkim Oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty!

pdfInformacja o wyłonieniu dostawcy

znak

08.08.2014

 

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z zapytaniem ofertowym na zakup suwnicy pomostowej z dnia 24.07.2014 wyłoniono dostawcę. Wygrała firma Fortech z Praszki.

 

Wszystkim Oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty!

pdfInformacja o wyłonieniu dostawcy

znak

04.08.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z zapytaniem ofertowym na zakup oprogramowania 3D firmy Autodesk (lub równoważnego) z dnia 28.07.2014 wyłoniono dostawcę. Wygrała firma PROCAD S.A. z Gdańska.

Wszystkim Oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty!

pdfInformacja o wyłonieniu dostawcy

znak

 

04.08.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z odłożeniem w czasie zakupu oprogramowania 2D firmy Autodesk zdecydowano się nie rozstrzygać w tym momencie konkursu. 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz serdecznie dziękujemy wszystkim Oferentom za złożone oferty!

 

31.07.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z zapytaniem ofertowym na zakup kleszczy do wywijania obwodowego obrzeży blach z dnia 15.07.2014 wyłoniono dostawcę. Wygrała firma Pol-Welt, Maszyny, Narzędzia, Zaopatrzenie Przemysłu z Katowic.

Wszystkim oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty!

 

pdfInformacja o wyłonieniu dostawcy

 

 

28.07.2014

Zapytanie ofertowe 

Zapraszamy do składania ofert na zakup oprogramowania AutoCAD LT 2015 o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.

Zapytanie ofertowe

znak

28.07.2014

Zapytanie ofertowe 

Zapraszamy do składania ofert na zakup 1 szt. oprogramowania Autodesk Product Design Suite Ultimate 2015 Commercial o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.

Zapytanie ofertowe

znak

24.07.2014

Zapytanie ofertowe 

Zapraszamy do składania ofert na zakup 1 szt. zwijarki do profili o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.

Zapytanie ofertowe

znak

 

24.07.2014

Zapytanie ofertowe 

Zapraszamy do składania ofert na zakup 1 szt. suwnicy o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.

Zapytanie ofertowe

znak

 

16.07.2014

Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do składania ofert na zakup kleszczy służących do obwodowego wywijania blach o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.

Firma B&W Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do unieważnienia ogłoszonego zapytania ofertowego bez podania przyczyny.

Zapytanie ofertowe

znak

 

 

 

 

04.06.2014

Firma B&W Sp. z o. o. pragnie poinformować, że w związku z zapytaniem ofertowym na zwijarkę hydrauliczną z dnia 16.05.2014 wyłoniono dostawcę. Wygrała firma INTE-Maszyny Sp. z o. o. z Mielca.

Wszystkim oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty!

 

pdfInformacja o wyłonieniu dostawcy

 

 znak

 

21.05.2014

Firma B&W Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do unieważnienia ogłoszonego zapytania ofertowego bez podania przyczyny.

  

16.05.2014 Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do składania ofert na zakup zwijarki hydraulicznej do blach o parametrach zgodnych z poniższym zapytaniem ofertowym.


pdfZapytanie ofertowe

 

znka


18.10.2013

 

    

 

01.10.2013

Polagra-Tech

 

W minionym tygodniu (23.09-26.09.2013) braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Razem z firmą Hydro-Instal prezentowaliśmy się w pawilonie nr 4. Była to świetna okazja do ponownego spotkania, ale i zapoznania się.

Dziękujemy organizatorom Polagry-Tech oraz wszystkim odwiedzającym i chcącym poznać naszą ofertę! Pozdrawiamy pozostałych wystawców!

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

25.06.2013

Polagra-Tech

 

Miło nam poinformować, że w dniach 23-26.09 będziemy obecni na Międzynarodowych Targach Poznańskich Polagra-Tech. Wraz z firmą Hydro-Instal przedstawimy kompleksową paletę rozwiązań dla przemysłu spożyczego.

Do zobaczenia w Poznaniu!

 

 

16.04.2013

11-12.04 odbyła sie pierwsza edycja Warsztatów Piwowarskich pod Honorowym Patronatem Browaru Zamkowego w Raciborzu. Wśród podejmowanych tematów nie zabrakło miejsca także dla kwestii technicznych i technologicznych równie ważnych w przemyśle browarniczym. Razem z firmą Hydro-Instal prezentowaliśmy naszą ofertę dotyczącą instalacji i specjalistycznych zbiorników. 

 

www.apbiznes.pl/warsztaty/ 

 

 

IP