Techniczna Obsługa Przemysłu
Spożywczego, Chemicznego i Farmaceutycznego

Kontakt

Grupa B&W


 

Siedziba:

58-140 Jaworzyna Śląska                                                      

ul. Powstańców Śląskich 33

 e-mail: technologia@b-w.pl

 

Oddział: Produkcja zbiorników, mieszalników

58-140 Jaworzyna Śląska                                                      

ul. Towarowa 3A

e-mail: zbiorniki@b-w.pl

 

tel. +48 74 858 40 09

fax. +48 74 850 81 88

 

  

ZARZĄD

 

Paweł Bujak – Prezes Zarządu                                                

e-mail: pawel.bujak@b-w.pl

 

Mateusz Brzezicki – Członek Zarządu/Dyrektor Handlowy

mob. +48 728 864 500

e-mail: m.brzezicki@b-w.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

 

Mateusz Brzezicki – Dyrektor Handlowy

mob. +48 728 864 500

e-mail: m.brzezicki@b-w.pl

 

Dariusz Kunysz – Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

mob. +48 602 124 892

e-mail: d.kunysz@b-w.pl

 

 

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY

 

Mariusz Pabis – Dyrektor Techniczny

mob. +48 606 802 299

e-mail: m.pabis@b-w.pl

 


PRODUKCJA ZBIORNIKÓW, MIESZALNIKÓW

 

Roman Tokarski - Kierownik Oddziału: Produkcja zbiorników, mieszalników

mob. +48 538 415 251

e-mail: r.tokarski@b-w.pl

 

Andrzej Hendzel - Kierownik Produkcji

mob. +48 693 144 009

e-mail: a.hendzel@b-w.pl

 

Mariusz Geldner -  Zakładowa Kontrola Jakości

mob. +48 660 610 917

e-mail: m.geldner@b-w.pl

 

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI


Inżynier Spawalnik

e-mail: a.lubniewski@b-w.pl

 

Dariusz Bocian – Pełnomocnik ds. Jakości, Specjalista ds. Handlu

mob. +48 606 839 151

e-mail: d.bocian@b-w.pl


ZAOPATRZENIE I LOGISTYKA

 

mob. +48 692 491 055

e-mail: zaopatrzenie@b-w.pl

  

ADMINISTRACJA

 

Małgorzata Adamczewska – Księgowa

mob. +48 696 444 810

e-mail: m.adamczewska@b-w.pl

 

Katarzyna Maziarz – Młodsza Księgowa

mob. +48 600 291 382

e-mail: k.maziarz@b-w.pl

 

Agnieszka Prasał – Specjalista ds. Biurowych

mob. +48 666 017 508

e-mail: a.prasal@b-w.pl